Serwis urządzeń grzewczych. Pompy ciepła.     Warszawa
Dariusz Balcerzak    tel. 601 – 29–37–36

 

Czytasz: Strona główna

Ogólny zarys działalności firmy:

Serwis urządzeń grzewczych, a więc:

Informacje techniczne

Znajdą tutaj Państwo instrukcje obsługi urządzeń grzewczych - oczywiście tylko tych producentów, o których szerzej wspominam na stronie „Usługi”.

Objętośc tego działu będzie sukcesywnie zwiększana, w miarę rozbudowy strony. W przyszłości znajdą się tutaj również omówienia i przykładowe schematy kotłowni - byc może również instalacji grzewczych.

Zamieszczone są również omówienia typowych, najczęściej spotykanych błędów popełnianych w instalowaniu urządzeń grzewczych, a także, w powiązaniu z działem „Prawo i przepisy” - przykłady nieprzestrzegania obowiązujących przepisów.Prawo i przepisy

Prawo i stanowione przez nie przepisy na ogół omijamy, o ile nie dotykają nas bezpośrednio w danej chwili. Podobnie traktujemy przepisy regulujące instalowanie i używanie urządzeń grzewczych.

Zaczynamy o nich myślec i przestrzegac w momencie awarii nowych lub niedługo używanych urządzeń. Szukamy wówczas gwarancji na urządzenie. Niestety często, zbyt często okazuje się, że takowej gwarancji nie posiadamy z powodu niedopełnienia warunków, na jakich gwarancje są udzielane.

Znajomośc garści przepisów przyda nam się również, kiedy mamy wątpliwości, co do prawidłowości montażu naszego urządzenia.

tel: 601 - 29-37-36

Rejon działania (podstawowy):

 

Strefa szperacza:


Strony techniczne:
  • link do  Beretta
    link do Ariston
    link do Wolf
  • Ciepło-TECH
    De Dietrich
  • KAN-therm


Często u nich bywam: